Individuální kurzy

​ Na našich lekcích klademe důraz na výuku páníčků. Chceme, abyste vy pochopili princip výchovy psa, jeho „myšlení“. Chceme, abyste byli schopni vašemu pejskovi porozumět, abyste zjistili, proč se chová zrovna tak. Naučíme vás s pejskem komunikovat a následně pak správným tréninkem upravovat pejskovo chování. A to tak, aby vás trénink bavil oba. To však vyžaduje spolupráci z obou stran. Všem, kteří se chtějí naučit být svému psu bezva parťákem velice ráda pomohu.

Nechci se s vámi setkávat každý týden donekonečna a vysvětlovat si , jak se dělá „K noze“ a „Ke mně“.“ Chci vás naučit žít pohodový život s vaším psem a vašemu pejskovi „zpříjemnit“ život s vámi :D
Nechci vás zvát každý týden na cvičák a upozorňovat co děláte špatně, chci vás naučit, abyste si chyby sami uvědomili a dovedli se jim vyvarovat. Chci abyste si trénink uměli dopředu promyslet. Abyste přestali očekávat, že vám trenér na každé hodině předloží, co budeme dělat. Tímto se opravdu nenaučí nic ani pes ani jeho psovod. Chci abyste pochopili, že zaplatit si deset hodin tréninku vás nespasí. A hlavně to vůbec není třeba.- Chci vás naučit učit vašeho psa.

NAUČIT SE VYCHOVAT PSA, NEZNAMENÁ pouze PRAVIDELNĚ a často i dlouhodobě DOCHÁZET NA VÝCVIK, ale přijmout skutečnost, že pracujete se zvířetem, že VY se musíte naučit mimodruhové komunikaci. Pokud psi vědí, co mají dělat, pokud vám rozumí - nechybují. Opravdu není to tak, že: "Pes je také trochu člověk." Při každém výchovném působení na vašeho psa, mějte toto na paměti. Usnadníte tak život nejen sobě, ale hlavně vašemu psímu kamarádovi.

Většina majitelů přichází s požadavkem naučit psa přivolání a netahat na vodítku. Zaměřují se, až mechanicky, na tyto dva cviky. Já vás naučím, že přivolání i chůze na prověšeném vodítku je hlavně o vztahu s vaším psem a jeho chutí s vámi spolupracovat. Protože pokud máte psa, který je ochoten s vámi komunikovat a tato komunikace mu přináší příjemný pocit, nemusíte řešit spoustu problémového chování jako je: nepřicházení na přivolání, tahání na vodítku, tahání za cizími psy, lovení cyklistů apod …

Jednou ke mně přišel klient s tím, že „na takové blbosti“ nemá čas. Prý řekněte mi, jak se dělá, Sedni, Lehni a jak donutím psa, aby ke mně přišel, to mi stačí. V takových případech je mi líto, ale bohužel takovémuto požadavku vyhovět nemohu. Nicméně je spousta možností zvolit jakoukoli jinou psí školičku.

Cena Kurzu:
Od Září dochází k omezení nabídky tréninků z důvodu časových a věnování se další kynologické činnosti. Individuální lekce budeme nabízet převážně v dopoledních hodinách, v urgentním případě, je možné si domluvit VIP lekci.
konzultační hodina 60 min - 400 Kč/platba převodem, 450 Kč/platba hotově
praktický výcvik 60 min - 400 Kč/platba převodem, 450 Kč/platba hotově
VIP trénink (mimo vypsané termíny v rezervačním systému) - 500 Kč
Již není možné objednávat

K výcviku budete potřebovat:

Pevný obojek kožený, nylonový nebo kovový (vždy zapnutý na nestahování), vodítko správné délky, odměny - potravu, oblíbený předmět (hračku, míček, aport, plyšáka, ...), agresivní pejsci i dobře padnoucí náhubek, ve kterém může pes pohodlně otevřít tlamu a dýchat. (Ne ohlávky nebo nylonové návleky na čumák!)

Konzultace:

Nalezení nejvhodnějšího řešení problému nebo nejvhodnějšího zaměření při výcviku psa.
Teoretický rozbor, jak si porozumět se svým psem, jak na správný výcvik a výchovu. Kde dělám chyby a jak se jim vyvarovat.
Odpovědi na veškeré otázky.
Návrh, jak postupovat s nabytými vědomostmi dále.

Připravte si, veškeré otázky, na které chcete dostat odpověď.

Dozvíte se, jak se naučit komunikovat se svým psem. Jak řešit situace, ve kterých se ocitáte a nevíte, jak reagovat. jak tyto situace chápe váš pes a jak je chápete vy.

Získáte odpovědi např. na otázky Proč?:

- je doma poslušný a venku vás vůbec nevnímá, doma si hraje s hračkou venku s ní můžu mávat jak chci a vůbec si jí nevšimne
- bere si doma ode mě pamsky a venku ho nic nezajímá
- vám na zahradě vyhrabává thuje a štěká na psy a lidi plotem a proč ho na procházce zlobí všechny pohybující se předměty
- skáče neustále na lidi a jak ho to odnaučit
- na procházce čuchá a když ho zavolám, tak se mu vůbec nechce nebo mě úplně ignoruje
- tahá na vodítku
- všechno by šlo, ale jakmile se objeví pes - HRŮZA!
- pořád štěká, loví auta, cyklisty...
- stěká na psy, zmítá se na vodítku, nevnímá
- krade jídlo ze stolu, pořád někde něco spírá a žere
- vám okusuje ruce ....

můžete si zakoupit skripta s návodem, jak správně vychovávat a trénovat svého psa za 50 Kč. ​.

Praktické lekce

​Navazují na teoretické konzultace nebo přímo začínáme cvičit.
U problémového chování se učíme jak tomuto předejít v terénu, jak získat autoritu u svého psa.
Pomoc u různých druhů nežádoucího chování. (Např. strachová agresivita, agresivita z nevychování nebo nedostatečné socializace. Neposlušnost, pes psovoda nevnímá. I obyčejný výcvik poslušnosti od štěňat až po dospělé psy. Praktická pomoc s pejsky z útulku.

​ Výcvik probíhá na našem cvičáku za Plazou: