Individuální kurzy

​ Odstraňování nežádoucího chování při výcviku, zaměření se na cvik, který nezvládáme. Pomoc majiteli se správným působením na psa při výcviku, upozornění na chyby a cílené odstraňování špatných návyků, jak pejska u některých cviků, či dalšího chování, tak hlavně jeho psovoda, aby tyto návyky dále svým neuvědomělým chováním nepodporoval. Diagnostika problémového chování psa a pomoc při jeho odstraňování.

Samozřejmě můžete individuální trénink zvolit jako základní výcvik vašeho psího kamaráda. V začátcích výcviku doporučuji tuto možnost, vzhledem k tomu, že zatím ne zcela motivovaný pejsek, není schopen ve skupině dalších psů, dostatečného soustředění.

Komu ještě může být indoviduální přístup v tomto kurzu nápomocen?
Je spousta lidí, keří se rozhodnou pořídit si pejska z útulku. Při zvážení všech pro a proti, je toto velmi chvályhodný počin. Nezřídka však se však tito pejsci vrací zpět, protože je nový malitel nezvládl. Není se čemu divit, hodně psů z útulku si prožilo za svůj dosavadní život hodně nepříjemného a těžko získávají zpět ztracenou důvěru v člověka. Jsou pejsci, kteří se ze strachu pomočí jen při zvýšení hlasu, jiní neváhají použít zuby na obranu před nepříjemným dotykem. Jedni nevydrží sami doma bez vytí nebo likvidování vaší výbavy bytu. Setkala jsem se s případem kdy si pes tvrdošíjně hlídal sedačku v obýváku a nekompromisně zuby ji bránil před kýmkoli kdo se jen přiblížil Druzí neustále utíkají od svého nového majitele. Další v panice prchají před auty nebo cyklisty. Někdy je například hotový horor návštěva veterináře, i v tomto případě budeme s vámi. Pokusíme se takto pošramocené psí dušičky zase vyléčit a ukázat vám, jak navázat s vaším novým spolubydlícím kamarádský vztah.

Cena Kurzu:
300 Kč/60 min - konzultační hodina
300 Kč/45 min - praktický výcvik
Časový rozvrh i počet absolvovaných hodin bude řešen individuálně.

K výcviku budete potřebovat:

Pevný obojek kožený, nylonový nebo kovový (vždy zapnutý na nestahování), vodítko správné délky, odměny - potravu, oblíbený předmět (hračku, míček, aport, plyšáka, ...), agresivní pejsci i dobře padnoucí náhubek, ve kterém může pes pohodlně otevřít tlamu a dýchat. (Ne ohlávky nebo nylonové návleky na čumák!)

Výcvik probíhá na našem cvičáku za Plazou:

Konzultace:

Nalezení nejvhodnějšího řešení problému nebo nejvhodnějšího zaměření při výcviku psa.
Teoretický rozbor, jak si porozumět se svým psem, jak na správný výcvik a výchovu. Kde dělám chyby a jak se jim vyvarovat.
Odpovědi na veškeré otázky.
Návrh, jak postupovat s nabytými vědomostmi dále.
Můžete přijít i s kamarádem nebo kamarádkou:
1 účastník - 60 min/300,-
2 účastníci - 60 min/250,-
3 účastníci - 60 min/200,-
​.

Praktické lekce

​Navazují na teoretické konzultace nebo přímo začínáme cvičit.
U problémového chování se učíme jak tomuto předejít v terénu, jak získat autoritu u svého psa.
Pomoc u různých druhů nežádoucího chování. (Např. strachová agresivita, agresivita z nevychování nebo nedostatečné socializace. Neposlušnost, pes psovoda nevnímá. I obyčejný výcvik poslušnosti od štěňat až po dospělé psy. Praktická pomoc s pejsky z útulku.

Pouze 1 účastník na lekci - 45 min/300 Kč
V případě řešení problémů s více psy:
​2 účastníci - 45 min/250,-
3 účastníci - 45 min/200,

​ O termínech mimo rezervační systém se prosím informujte na našem mejlu. Pokud máte zájem, rovnou do mejlu uveďte několik vašich časových možností na uskutečnění hodiny, já toto porovnám se svým zápisníčkem, a určitě pro vás vhodný termín najdeme.