Psí škola Pohoda | Skupinový výcvik psů Plzeň :: Psí škola Pohoda

„JENOM TI, KDOŽ NIKDY NEMĚLI PSA, NEMOHOU POCHOPIT, OČ BY BYL JEJICH ŽIVOT CHUDŠÍ.“

Skupinový výcvik: je vhodný pro pokročilejší týmy. Procvičujeme soustředěnost ve skupině dalších psů, zařazujeme cvičení v terénu v běžných situacích.

Naše nabídka

Školička pro štěňátka

Tento kurz je určen pro štěňátka od dvou měsíců (po absolvování nejméně druhého očkování) do cca tří měsíců. Kurz je vhodný pro majitele štěňátek, kteří chtějí zjistit, jaký výcvik je vhodný pro jejich nového kamaráda.

Číst více

Kurz základní výchovy

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsící. Horní věková hranice není omezena. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Číst více

Individuální lekce

Individuální přístup, při výcviku vašeho pejska. Odstraňování nežádoucího chování při výcviku, zaměření se na cvik, který nezvládáme. Pomoc majiteli se správným působením na psa při výcviku. Diagnostika problémového chování psa a pomoc při jeho odstraňování.

Číst více

Skupinové cvičení

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes je již dobře motivovatelný, není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci.

Číst více

Obrany

Pro zájem z řad pejskařů jsme pro vás připravili možnost výcviku obran. V tréninku se vám bude věnovat figurant Pavel Urban.

Číst více

Agility

Cvičíme tedy pro zábavu, pro upevnění pozitivního vztahu s pejskem a pro radost z pohybu.

Číst více

Přednášky a semináře

Nabízíme teoretické přednášky a intenzivní semináře s kynologickýcm zaměřením.

Číst více

Internátní výcvik psů

Pobytový výcvik psů, řeší nedostatek času majitele při výcviku. Nápravu nežádoucího chování, převýchovu ...

Číst více

Skupinový výcvik

Chtěli byste mít vychovaného a poslušného pejska a nevybrali jste si žádný z našich víkendových kurzů. Nebo jste víkendový kurz absolvovali, stále chcete chodit cvičit, ale nyní už chcete mít někdy víkendových dnech čas třeba na výlet s vaším čtyřnohým kamarádem? Nabízíme pravidelné cvičení pro pejsky, kteří již znají základní cviky jako chůze na prověšeném vodítku, přivolání, sedni, lehni, vstaň a jejich človíčci by chtěli výcvik posunout ještě o kousek dále. Můžete se přihlásit třeba jen na jednu hodinu nebo si zaplatit předplatné a přijít tehdy, kdy vám bude čas vyhovovat.

Máte 15 týdnů na vybrání 10ti hodin předplatného.

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci. Pro takové máme Kurz pro reaktivní pejsky.

Můžete se hlásit průběžně, přihlášky přijímáme na základě obsazenosti kurzu.
Využíváme situace, kdy se obsazení kurzu neustále mění, takže pejsci si na sebe tolik nezvyknou jako u kurzů jednorázových. Pro pokročilejší pejsky je toto vhodná situace, aby se naučili pracovat ve skupině cizích psů. Cvičíme ve čtvrtek a v sobotu a je možné tyto dva dny i kombinovat.

Cena Kurzu: 100 Kč/60 min při předplatném 10 hod (máte 15 týdnů na vybrání 10ti lekcí)
150 Kč/60 min při jednotlivých platbách na každé absolvované lekci

Omluvit z lekce se můžete do 12ti hodin před zahájemím dané lekce (tedy začíná li lekce např. v neděli v 9:00, omluvenky přijímáme do soboty 21:00 hod), bez omluvení do tohoto termínu je bráno jako účast.
Po přerušení (neúčast na tréninku) doporučujeme se informovat o konání lekce na kterou se již hodláte dostavit. Kontakty jsou zde uvedené.

Cvičení v Úterý od 17:00 hod

Tento kurz je vhodný pro pokročilé, kteří již jsou schopni psa dostatečně motivovat a pes je schopen spolupracovat se psovodem (tedy přesněji řečeno, nesnaží se spolupráci s ním všemožně vyhýbat, je motivovatelný a je schopen udržet pozornost na psovoda). Využíváme skupiny, k upevnění cviků ve třetí fázi zatížení.
​ Kapacita 5 - 8 pejsků.

​ Probíhá vždy v Úterý v 16:00 hod v případě naplnění kapacity tréninku bude přidán další termín.

Cena: 100 Kč/hod

Úterý 19.6. v 16:00
OBSAZENO
volno
volno
volno
volno
Úterý 26.6. v 18:00
OBSAZENO
OBSAZENO
volno
volno
volno
Úterý 3.7. v 16:00
OBSAZENO
OBSAZENO
volno
volno
volno
Úterý 10.7. v 16:00
OBSAZENO
volno
volno
volno
volno
Úterý 17.7. v 16:00
OBSAZENO
volno
volno
volno
volno
Úterý 24.7. v 16:00
OBSAZENO
volno
volno
volno
volno
Úterý 31.7. v 16:00
OBSAZENO
volno
volno
volno
volno
Přihlásit na kurz