„JENOM TI, KDOŽ NIKDY NEMĚLI PSA, NEMOHOU POCHOPIT, OČ BY BYL JEJICH ŽIVOT CHUDŠÍ.“

Skupinový výcvik - (kapacita kurzu naplněna, nepřijímáme nové zájemce)

Pejskové, vašim páníčkům to neříkejte, ale učit se zde budou hlavně oni, protože vy to samozřejmě umíte, když vám to budou umět vysvětlit. :)

Tento trénink je vhodný pouze pro pokročilé. Psi v kurzu umí komunikovat se psovodem, jsou motivovatelní a alespoň z části ovladatelní. Pes který se snaží odcházet od psovoda, čichá, plive nabízené piškoty a nereaguje ani na desátý povel neumí komunikovat se psovodem. Prosím v tomto případě zvolte individuální ténink. V kurzu procvičujeme chování v reálných situacích a řešíme postup práce se psem v terénu.
Kurzy mohou probíhat každý pátek od 18:00 v případě zájmu více účastníků.
Prosím respektujte zaměření kurzu, toto není trénink pro psy, kteří nemají nastavené základní principy ovladatelnosti a chcete s ním jít mezi pejsky, aby je viděl a aby se "socializoval."
Se psy zde pracujeme. Na otázky "On to doma dělá, tak proč mě venku, hlavně když jde pes, nevnímá?" odpovídáme v jiném kurzu.


Cena Kurzu:
1 účastník - kurz neprobíhá
2 účastníci - každý 500 Kč/60 min
3 a více účastníků - každý 400 Kč/60 min

UPOZORNĚNÍ: Prosím o pochopení, skupinový trénink má smysl pouze pokud je pes s vámi schopen spolupracovat. Prosím nepřihlašujte se, pokud vás váš pejsek: není schopen vnímat, zajímají ho psi kolem, není schopen vám žrát z ruky, neustále se od vás tahá na vodítku. V tomto případě navštivte individuální trénink. V tomto kurzu zbytečně zdržujete účastníky, kteří zde se psy pracují. Skupinový trénink je vhodný pro pokročilé, kteří jíž alespoň ví, jak psa namotivovat ke spolupráci.
Přihlásit na kurz
Tréninky probíhají na našem cvičáku za Plazou:

Tento kurz je vhodný pro pokročilé, kteří již jsou schopni psa dostatečně motivovat a pes je schopen spolupracovat se psovodem (tedy přesněji řečeno, nesnaží se spolupráci s ním všemožně vyhýbat, je motivovatelný a je schopen udržet pozornost na psovoda). Využíváme skupiny, k upevnění cviků ve třetí fázi zatížení.
​ Kapacita 5 - 6 pejsků.

Cena: 200 Kč/hodPřihlásit na kurz