Skupinový výcvik

Chtěli byste mít vychovaného a poslušného pejska a nevybrali jste si žádný z našich víkendových kurzů. Nebo jste víkendový kurz absolvovali, stále chcete chodit cvičit, ale nyní už chcete mít někdy víkendových dnech čas třeba na výlet s vaším čtyřnohým kamarádem? Nabízíme pravidelné cvičení pro pejsky, kteří již znají základní cviky jako chůze na prověšeném vodítku, přivolání, sedni, lehni, vstaň a jejich človíčci by chtěli výcvik posunout ještě o kousek dále. Můžete se přihlásit třeba jen na jednu hodinu nebo si zaplatit předplatné a přijít tehdy, kdy vám bude čas vyhovovat.

Máte 15 týdnů na vybrání 10ti hodin předplatného.

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci. Pro takové máme Kurz pro reaktivní pejsky.

Můžete se hlásit průběžně, přihlášky přijímáme na základě obsazenosti kurzu.
Využíváme situace, kdy se obsazení kurzu neustále mění, takže pejsci si na sebe tolik nezvyknou jako u kurzů jednorázových. Pro pokročilejší pejsky je toto vhodná situace, aby se naučili pracovat ve skupině cizích psů. Cvičíme ve čtvrtek a v sobotu a je možné tyto dva dny i kombinovat.


Cena Kurzu:
1 účastník - 300 Kč/45min
2 účastníci - každý 250 Kč/60 min
3 a více účastníků - každý 150 Kč/60 min

Omluvit z lekce se můžete do přechchozího dne před zahájemím dané lekce (tedy začíná li lekce např. v pátek v 16:00, omluvenky přijímáme do Čtvrteční půlnoci), bez omluvení do tohoto termínu je bráno jako účast.
Po přerušení (neúčast na tréninku) doporučujeme se informovat o konání lekce na kterou se již hodláte dostavit. Nejrychleji pomocí SMS na číslo 603 301 286.

Tréninky probíhají na našem cvičáku za Plazou:

Cvičení každé úterý od 17:00 hod