Skupinový výcvik

Nabízíme dva typy tréninků:


Socializační kurz pro začátečníky
Tento kurz je vhodný pro nováčky a začátečníky. Provedeme vás skutečnou a správnou socializací psa. Od nás si neodvedete problémového psa, který prošel psí školičkou a bojí se cizích psů nebo se naopak snaží ke každému dostat, což často přeroste až v agresivitu na vodítku. Naučíme vás skutečnou práci se psem, která vás dovede k pohodovému vztahu s vaším psím parťákem a k jeho ochotné spolupráci. Kurz je vhodný hlavně pro štěňata a mladé psy, ale i pro psy, kde jste již zaznamenali problémovější chování.
Pejskové, vašim páníčkům to neříkejte, ale učit se zde budou hlavně oni, protože vy to samozřejmě umíte, když vám to budou umět vysvětlit. :)


a

Skupinový trénink v terénu
Tento trénink je vhodný pouze pro pokročilé. Psi v kurzu umí komunikovat se psovodem, jsou motivovatelní a alespoň z části ovladatelní. Pes který se snaží odcházet od psovoda, čichá, plive nabízené piškoty a nereaguje ani na desátý povel neumí koumikovat se psovodem, prosím v tomto případě zvolte socializační ténink. V kurzu procvičujeme chování v reálných situacích a řešíme postup práce se psem v terénu. Rozpis kurzů najdete v rezervačním systému. Na lekci je vždy nutné se předem přihlásit.


Cena Kurzu:
1 účastník - kurz neprobíhá
2 účastníci - každý 400 Kč/60 min
3 a více účastníků - každý 300 Kč/60 min
Přihlásit na kurz
Tréninky probíhají na našem cvičáku za Plazou:

Tento kurz je vhodný pro pokročilé, kteří již jsou schopni psa dostatečně motivovat a pes je schopen spolupracovat se psovodem (tedy přesněji řečeno, nesnaží se spolupráci s ním všemožně vyhýbat, je motivovatelný a je schopen udržet pozornost na psovoda). Využíváme skupiny, k upevnění cviků ve třetí fázi zatížení.
​ Kapacita 5 - 6 pejsků.

Cena: 200 Kč/hodPřihlásit na kurz