"ZA PENÍZE SI MŮŽEŠ KOUPIT DOCELA DOBRÉHO PSA, ALE NEKOUPÍŠ SI ZAVRTĚNÍ JEHO OCASU."

Pes nikdy neudělá chybu. Je pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes. Je to člověk, kdo dělá chybu, protože psa nevycvičil, aby dělal to, co člověk chce, když chce. Nebo člověk špatně posoudil, co je a není pes schopen dělat fyzicky nebo mentálně. Tak jestliže byla udělána chyba v týmu, je to člověk, kdo ji udělal, ne pes.“

Co je to ten Patreon?

Co je to, sakra, ten Patreon a proč by mě to mělo vůbec zajímat?
No hele, Patreon je platforma pro tvůrce obsahu, umělce a další kreativní jedince, kteří chtějí dostat finanční podporu od svých fanoušků. Teda, když to řeknu laicky: je to místo, kde si můžeš koupit exkluzivní obsah, získat přístup k prémiovým videím nebo fotkám, nebo třeba hlasovat o tom, co tvůrce příště vytvoří. Přímo na našem Patreonu ti nabízím možnost osobních konzultací tvýho problému se psem, nebo se můžeš i pochlubit se svými úspěchy, můžeš pokecat s ostatními lidmi v komunitě a nebo taky nemusíš, klidně dělej mrtvýho brouka a jen koukej, pročítej a nasávej nové poznatky. Ale vlastně, proč by tě to mělo zajímat? No, to záleží na tobě. Hlavně o co tu jde, je fakt exkluzivní obsah, co fakt nikde jinde ode mě nenajdeš. Chceš umotat naše speciální vodítko? No problém, klidně si o něj napiš. Chceš vědět, jaký používám motivační předměty, co nejvíc funguje i na ty nejvotrávenější psy, kteří by nevzali míček do huby? Klíďo prozradím. Zajímá tě třeba nějakej fígl, co používám a v běžných radách typu "Jak naučit psa chodit na prověšeném vodítku" toho moc nenajdeš? No problem, však se klidně zeptej. Štve tě, že na jůtůbku jsou videa tak nějak všeobecná. Tak se staň mým Patronem a předplať si exkluzivní obsah, kde se dozvíš co potřebuješ a o zbytek si můžeš klidně napsat. Máme i nabídku, kdy ti budu i přítelem na telefonu. Můžeš čerpat volné minuty, kdy ti osobně budu nápomocna na telefonu a to vše v ceně předplatného. Náš Patreo je místo, kde můžeš všechno a nemusíš nic. Takže toŤ moje pozvánka do naší komunity. Přístup na Patreon mohou mít lidé prostřednictvím přihlášení se na platformu. Pokud uživatelé chtějí podpořit moji práci a získat přístup k exkluzivnímu obsahu, mohou se stát pravidelnými přispěvateli na vašem profilu. K tomu stačí kliknout na tlačítko "Become a Patron" čili "Stát se patronem" a vybrat si jednu z nabízených možností podpory, za měsíční částku.​
Nabízíme tři možnosti.

TICHÝ PODPOROVATEL: Máš přístup téměř k celému obsahu platformy. Můžeš přispívat a komentovat příspěvky, ale samozřejmě nemusíš. Budeš dostávat upozornění na nový příspěvek či video, které vložím. Bohužel nemáš možnost osobní komunikace a osobní řešení tvých dotazů.

VELKORYSÝ MECENÁŠ: Máš přístup k celému obsahu platformy. Můžeš komentovat, chválit i kritizovat. Zapoj se do diskuze, hledej své souputníky. Seznam se s pejskaři z tvého okolí. Navrhuj obsah Patreonu. Navrhni setkání, vymysli trénink, co takhle grilovačku? Co takhle zapojit se do soutěží o vodítko, tričko, hrneček nebo třeba individuální trénink.

FANTASTICKÝ FILANTROP: Ty můžeš všechno, "Ó Velký Vezíre". Navíc se svým předplatným získáš náš Online kurz zdarma. K tomu ještě 2x za měsíc 30 min konzultaci po telefonu (může být i videohovor, pokud jej tvuj telefon podporuje). Po domluvě to může být klidně i jednou rovnou celá hodinka. A hele, ať nežeru, ten hovor platím já. A to už se vyplatí. Když si to tak vezmeš, za cenu jedný individuální lekce za měsíc, je to docela dost slušná nabídka. taky proto je omezená pouze na 10 patronů.

muj patreon