„JENOM TI, KDOŽ NIKDY NEMĚLI PSA, NEMOHOU POCHOPIT, OČ BY BYL JEJICH ŽIVOT CHUDŠÍ.“

Skupinový výcvik

Tyto tréninkové lekce jsou připraveny pro zájemce o vzdělávání v oblasti základní vyýchovy psa. Jsou vhodné pro absolventy online vzdělávání. V praktických lekcích, se dozvíte jak na držení psa v domácím prostředí, aby byl dostatečně uvolněný a připravený pro trénink. Jak pracovat na žádoucí komunikaci a navázání psa na jeho majitele. U nás vyučujeme hlavně páníčky, dozvíte se, jak s pejsky pracovat, od režimu u vás doma, zásad výchovy při běžném soužití až k cílenému tréninku povelových dovedností u nás na cvičáku.
Naučíte se tak , jak vychovat ovladatelného psa nejen doma v obýváku, případně na cvičišti nebo v hale kde s pejskem trénujete různé psí triky, ale hlavně v prostředí, kde se pohybují jiní psi, lidé a další zvířata.
Kurzy u nás neprobíhají jako na většině jiných cvičáků, kdy se lidi a psi postaví do řady a chodí sem tam. Dbáme na komunikaci, pochopení a přátelské prostředí, jak mezi sebou, tak hlavně se svými psy.

Cena Kurzu:
200 Kč/60 min

Omluvit z lekce se můžete do přechchozího dne před zahájemím dané lekce (tedy začíná li lekce např. ve středu v 17:00, omluvenky přijímáme do Úterní půlnoci), bez omluvení do tohoto termínu je bráno jako účast.
Po přerušení (neúčast na tréninku) doporučujeme se informovat o konání následující lekce na kterou se již hodláte dostavit. Nejrychleji pomocí SMS na číslo 603 301 286.

Tréninky probíhají na našem cvičáku za Plazou:

Začínáme 10.6. 2020 v 17:00 dále pak každou středu ve stejný čas.

Pro úplné nováčky, kteří k nám přijdou poprvé je připraven úvodní besedoseminář v pondělí 8.6. v 17:30 hod