„CHCETE-LI MÍT ZE PSA SKUTEČNOU RADOST, NEMĚLI BYSTE SE POKOUŠET VYCHOVAT HO TAK, ABY BYL TAK TROCHU ČLOVĚK. VTIP JE V TOM, NEBRÁNIT SE MOŽNOSTI, ŽE VY SE STANETE TAK TROCHU PSEM.“

Seminář základní výchovy

V období do nejméně do 30.4. je možné tento seminář získat online, jako celkový vypracovaný online kurz. V současné době nabízíme za cenu 500 Kč. O informace a objednávku si prosím napište na: info@vycvikpsu-plzen.cz
V tomto kurzu se naučíte budovat si správný vztah se svým psem, tak abyste mohli přistoupit k bezproblémové výchově a výcviku vašeho pejska. To nezahrnuje totiž jen naučit psíka sedni - lehni. Plně ovladatelného a vychovaného psa můžeme vycvičit pouze za předpokladu vytvoříme-li si správný vztah psovod - pes. Bez tohoto základního prvku veškeré kynologie nebude výcvik přínosem ani pro vás ani pro vašeho psa. Zde se naučíte porozumět vašemu psímu kamarádovi a přistoupíme k výuce správného výcviku, aby psík porozuměl vám, co po něm požadujete. Dozvíte se jaké jsou metody výcviku a jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Zjistíte, jaký je rozdíl ve výcviku pomocí klasického i operantního podmiňování a sami si najdete správnou cestu. Začneme s nejdůležitější věcí a tou je motivace. Teprve pokud máte motivovaného psa, můžete přistoupit k učení. Budeme se věnovat nácviku, který vede k bezproblémové chůzi na prověšeném vodítku a hrám, které vám zajistí rychlé a radostné přivolání. Samozřejmě, že se dostaneme i k vysvětlení cviků, jako Sedni! Lehni! Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Celý kurz, včetně teorie, můžete absolvovat také samostatně, formou individuálních lekcí. Nemusíte tak předplácet kurzovné za celý pevně daný termín a můžete si zvolit termíny lekcí, dle vašich časových možností. Cena jedné individuální lekce je pak 400 Kč/hod

V tomto kurzu získáte veškeré základy výchovy pohodového psího parťáka

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsíců věku. Ale i pro starší psy např. z útulku. Do praktické lekce jsou zařazování psi bez výrazně problémového chování k ostatním psům a negativních zkušeností k člověku. S majiteli problémových pejsků nebo pejsků, kteří by svým chováním rušili ostatní se domluvíme na zcela individuálním tréninku, kde bude jen páníček se svým psem a trenérka.

Cena Kurzu: 1300 Kč

Upozornění:
Současně s přihláškou je potřeba uhradit zálohu za "Kurz" 650 Kč.
- rezervace na Vámi vybraný kurz je platná až po uhrazení této zálohy
- platit můžete hotově po domluvě u nás či na účet č. 277947299/0300
variabilní symbol: vaše tel. číslo
poznámka: vaše jméno

STORNO: V případě neúčasti vracíme 50 % z celkové ceny za kurz, pouze v případě, že svůj pobyt zrušíte nejpozději do 7mi kalendářních dnů před začátkem akce. Zaplacený kurz je možno postoupit náhradníkovi.

V případě platby v den akce bude už vaše vstupné navýšeno o 15% z původní ceny

V případě malého zájmu (méně než 4 zájemci) o daný seminář má organizátor právo akci zrušit, v takovém případě, Vám bude uhrazená částka neprodleně vrácena zpět na váš účet, nebo může být na základě Vaší žádosti převedena na následující seminář či jakoukoli jinou akci naší psí školy.

Vzhledem k tomu, že někdy se stává, že ani při nejlepší vůli se zájemce nemůže účastnit pravidelných lekcí, je možné zaplatit pouze úvodní přednášku 650 Kč a poté vzít praktické lekce individuálně dle jeho časových možností (cena praktické lekce dle ceníku).


​.

Březen 2020

20.3. 2020
Cena :
- včetně praktické lekce 1300 Kč - pouze přednáška 650 Kč

(zahrnuje podrobnou teorii, skripta a praktická cvičení s pejsky)

Seminář základní výchovy pomocí pozitivního posilování:

TEORETICKÁ ČÁST:

Kde: bude domluveno dle počtu účastníku. každopádně Plzeň - město

Na této lekci pejsky zatím potřebovat nebudeme, protože pouze pokud záludnosti psího chování a učení pochopí páníček, pak teprve může vše dostatečně srozumitelně předat svému pejskovi, aniž by docházelo k nedorozumění z čehož pramení právě neochota k plnění zadaných pokynů.

1. lekce - Teoretická přednáška
Pátek 20.3.
17:00 - 20:00

Procesy učení psa a jejich využití při výchově a výcviku. Rozdíl mezi klasickým a operantním podmiňováním. Trest. Jak zpravidla chápeme trest. Proč trestáme a ví pes za co je trestán, chápe trest on? Teorie zajištění kontroly prostředí a zdrojů, co je to motivace. Co je to odměna a jak správně odměňovat svého psa. Fáze učení cviku. Hra na nepřímou odměnu. Metodika tréninku, způsoby odměňování, pozornost, spolupráce.
PRAKTICKÁ ČÁST:V Březnu bude probíhat skupinově pouze teoretická část, praktické lekce proběhnou individuálně

2. lekce - Praktické cvičení
Dle domluvy

Motivační osa, signál pro odměnu, druhy motivace. Hry s klecí, rozlišování práce - odpočinek. Hra na psy :) Jak na: Sedni, lehni. Přivolání. Základy chůze na prověšeném vodítku, rozdíl mezi povely K noze!, Volno!, Jdeme!


Výcvik aktivního spolupracujícího psa. Cvičíme pomocí tzv. operantního podmiňování. Pes se učí z následků svého chování. Na psa není vyvíjen žádný tlak při učení cviků, pes je aktivní při cvičení hned od začátku, protože se sám učí z následků svého chování. V kurzu si vysvětlujeme principy využívání pozitivní motivace, fáze učení cviků, co je odměnou, co může být trestem, jak je důležitá motivace bez níž se neobejdeme. Co je to shaping, luring, targeting a kdy který způsob můžeme využít. Se psy cvičíme prvních pár lekcí samostatně, po naučení žádoucího chování cvičíme již ve skupině. Kurzem vás bude provázet instruktorka Mirka Přibáňová ​ Doporučuji si přečíst všeobecné podmínky, odeslání a zaplacení kurzovného je bráno jako souhlas s těmito podmínkami:
V případě zájmu o kurz prosím vyplňte přihlášku:

Přihlásit na kurz
Na semináři obdržíte materiály, pro studium a práci v semináři i poté.