„POUZE MAJITELÉ PSŮ DOKÁŽÍ POCHOPIT LÁSKU, KTEROU JIM PSI DÁVAJÍ, A STRAŠLIVOU BOLEST, KDYŽ ODEJDOU ...“

Hotel pro psy: Jedete neočekávaně na služební cestu? Nestihnete zařídit vašemu pejskovi hlídání? Plánujete dovolenou v zahraničí nebo pobyt na horách, ale nevíce kam s vaším čtyřnohým kamarádem? Tchyně odmítá pohlídat vaše zlobidlo? Chtěli byste, aby si pejsek období vaší dovolené užil neméně zábavně jako vy? Pro vás je tady náš psí hotel.

Hlídání pejsků s aktivitami

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé hlídání pejsků malých, středních, velkých i obřích plemen plemen na vlastním plně oploceném pozemku ve společnosti našich přátelských psů. Máme však omezenou kapacitu, vzhledem k tomu, že nejsme klasický psí hotel, ale váš mazlíček bude po dobu pobytu v běžném rodinném prostředí. Nabízíme individuální přístup. Před prvním ubytováním doporučuji návštěvu, nabídneme vám dobrou kávu, popovídáme si a vy i váš pejsek se seznámí s prostředím. Denní režim pejska je hlavně volný výběh, hry buď s ostatními pejsky, nebo se mu věnujeme sami. Pejskové jsou na odpočinek a na vystřídání s nekontaktními psy umisťováni buď do odkládacích boxů nebo v případě, že pes není zvyklý na klec a bojí se, je pro pejsky připravena odpočinková místnost. Nejméně jednou denně jdeme na vycházku po okolí (Park, louky, voda, ... ) ​

Náš psí hotel, není klasický, tak jak jej znáte z jiných zařízení. Pejsci se u nás stávají spíše součástí našeho domova a běžného dne.
Hlídání tedy probíhá u bytových pejsků u nás doma nebo, pokud se s nimi zdržujeme na našem cvičáku za Plazou.
Náš rodinný dům se zahradou najdete v Plzni na adrese Švandova 5.
I cvičák najdete přímo v Plzni 200m od adresy Lochotínská 45, avšak na klidném místě přímo v sousedství velké louky na vyběhání pejsků. Naproti máme velký park. Nedaleko, v dochozí vzdálenosti je i veterinární klinika s nonstop pohotovostí.
Pro pejsky máme zde připravené ubytování v několika pokojíčcích pro pejsky, kteří nejsou zvyklí na kotce nebo odpočinkovou klec. Dále nabízíme ubytovánání ve zbrusu novém venkovním kotci i v na míru vyrobených pevných, vnitřních, dostatečně prostorných odkladacích klecích, pro přespání. Ubytovací prostory však využíváme spíše jen pro přespání nebo pro psy agresivní a nesnášenlivé s ostatními.

V ceně ubytování je:
- pronájem ubytovacího zařízení
- venčení
- aktivity mimo běžné venčení (hry s hlídací tetou, hry s dalšími pejsky, procházky po okolí)
- úklid a desinfekce ubytovacích prostor, čištění pelechů případně přírodní (seno, dřevitá vlna) pro nečistotné pejsky a ničitele pelíšků
- zajištění stálého pitného režimu, krmení
- cestovné (MHD, pohonné hmoty), s pejsky jezdíme i v létě na chatu na Hracholusky na koupání apod., můžeme je vzít s sebou i na některý z našich výcvikových víkendů, které absolvujeme se svými psy.
- podávání léků a potravních doplňků, pokud je pejsek užívá

Krmivo majitel dodá vlastní nebo je možné psy krmit granulkami Yoggies, za cenu 50 kč/den - velký pes, 30 kč/den - malý pes. Nebo Nativia Active, za cenu 30 Kč/den - velký pes, 15 Kč/den - malý pes. Tyto granule zkrmujeme i u našich vlastních psů, nehrozí tak, že by nám zůstávaly po expirační době. Krmení barfem bude domluveno individuálně, pokud nepřivezete vlastní maso, maso bereme od dodavatele Krmiva Litice.

Výbava pejska do psího hotelu:
- krmivo, nna které je pejsek zvyklý (pokud nevyužijete nabídku krmení u nás)
- očkovací průkaz (pro případ poranění psem a doložení očkování proti vzteklině)

Pejskové u nás mají k dispozici pelíšky, hračky, výcvikové pomůcky, vodítka i obojky.
Věřte, že pejskové vůbec nelpí na materiálních věcech, jako je jejich hračka, jejich miska, dokonce ani pelíšek nemusí být vlastní. Dostatečně unavený a vyřáděný pejskek, je rád, že se nají i z cizí misky, ulehne na jakýkoliv pelíček, na hračku si ani nevzpomene a spokojeně usíná. Toto je cíl v našem psím hotelu. Pokud však máte pocit, že by váš pejsek bez těchto věcí pobyt u nás nepřežil, samozřejmě není problém, vzít mu s sebou vše vlastní.
Jen asi úplně neručíme za celistvost, hlavně hraček, a neradi bychom vraceli oblíbeného medvídka bez hlavy, nebo pelíšek, který pejskovi "vybouchl" pod zadkem a zůstalo z něj molitanové sněžení :D, a tozrovna náhodou, když musel chvíli počkat, než se vyběhají pejskové ostatní.

Cena:

300 Kč za každý započatý den
Za háravé fenky a nesnášenlivé pejsky zaplatíte o 50 Kč navíc, k zajištění mimořádného režimu a zajištění bezpečnosti, jak dané fenky, tak u agresivních psů jejich okolí. (Režim bez společného běhání a her s ostatními pejsky, ale pouze samostatně, věnujeme čas vavíc pro procházky též jen jeden pejsek nebo pouze fenky na vodítku.)

Po dohodě můžete využít i výcvik zkušeným cvičitelem (celková cena za den s výcvikem - 450 Kč).
Pejsci se s námi mohou účastnit skupinových kurzů.REZERVACE:
na mejlu : info@vycvikpsu-plzen.cz
nebo přes náš rezervační systém (zde vidíte obsazenost hotelu):


Máme rezervace na rok dopředu, hlavně v letních měsících, proto doporučuji zajistit si nezávazně termín hlídání co nejdříve. Rezervaci můžete samozřejmě bez poplatků zrušit (tuto informaci prosím dejte vědět co nejdříve, kvůli blokování místa dalšímu pejskovi).
Pozor:
Týden před termínem hlídání se však již rezervace bere jako závazná a v případě, že se neozvete pro domluvení náležitostí příjmu pejska do hotelu, vám bude účtována poměrná část poplatku za hlídání. Tj. 200 Kč za každý objednnaý den.
Galerie
  • Hotel
  • Ubytování
  • Venkovní aktivity
  • Domácí ubytování